mylms

... powered by RS2


Autor

Vítám vás na mé stránce…

Jmenuji se Petr… Již od roku 2006 tvořím stránky mylms, které prošly snad už 5× změnou designu a 3× se změnila adresa :)

Stránka se zabývá zejména technikou – Peugeot 306Babetta 210Elektronika a Programy. Vše co zde najdete (nebo alespoň naprostou většinu) jsem vytvořil já (elektro, programy, …). Komentáře k jednotlivým článkům piště přímo pod ně. Není tu žádná „návštěvní kniha“, ani fórum.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Některé části textů mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons. 


P.S.: Zejména ve starších článcích (a nejen v nich) se mohou vyskytnou pravopisné chyby a překlepy. Některé články jsou psány v rychlosti, některé před spoustou let. Bohužel, nejsem žádnej extra češtinář… Soustavně pracuji na odstranění těchto chyb. Díky za pochopení.