mylms

... web o elektronice


10 sekund

Parametry programu
Jméno programu 10 sekund
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 20 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice.cz

 

Popis programu

Tohle jsem dnes oběvil v počítači. Byla to rozpracovaná hra. Tak jsem ji narychlo spíchnul a tady ji máte.Původně v ní mělo bejt i HighScore přes net, ale to se mi nějak nepovedlo tak to je jen takhle. A teď nemám čas se s tím zabejvat :D

Vašim cílem je klikat na tlačítka, aby jejich hodnota neklesla na 0.
Při každém kliknutí se zrychlí odpočítávání a přičte se vám 10 bodů.

Obrázky programu

10sekundNapsal Petan před šesti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3385x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označena povinná pole. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!