mylms.cz

... web o elektronice


Acer Aspire 6920G

Po nějaké době se začne na mém noteboku čím dál častěji spouštět ventilátorek chlazení na vyšší otáčky. Je to tím že do sebe nasává prach (který se zachytává v žebrování a hlavně na síťce před ventilátorkem) který snižuje účinnost chlazení.Proto je nutné zhruba jednou za dva měsíce (podle četnosti používání) oddělat spodní kryt a síťku vyčistit.

acer-aspire-6920-1

Pohled na spodek notebooku

 

acer-aspire-6920-2

Detail turbínky, headpipe (ty měděný trubičky), pevného disku a RAMekNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-16 20:43:00) v kategorii Elektronika. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 10146x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | nenutil @ | před sedmi roky (2012-02-03 15:38:17)

žádost

Protože mám z mnoha notesu funkční LCD displeje a je mi je líto je vyhodit -co takhle najít někoho kdo by napsal program na test těchto displejů.Nena

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.