mylms

... web o elektronice


Alu kola

Konec května a já si konečně kupuju nějaký letní pneumatiky. A aby toho nebylo málo tak jsem je nechal rovnou obout na nový Alu disky od RSW

PS.: Brzdiče a bubny nebudou červený, ale bleděmodrý :)

Alu disk RSW-246; 6×14" 6 500 Kč
Pneu GoodYear GT2; 175/65×14 4 400 Kč
Bezpečnostní šrouby 350 Kč
Ventilky + závaží 150 Kč
Práce 100 Kč
  11 500 Kč


 

aludisky-1

Auto s novejma botkama :)

 
aludisky-2

Přední kolo

 
aludisky-3

Trošku úprava :-D

 
aludisky-4

Vzadu to s tím bubnem vypadá trošku směšně :-| :DNapsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4941x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.