mylms.cz

... web o elektronice


Barvení brzd

Co já sem ještě nedám :D

Vypadá to, že zima je za náma, tak jsem na auto nahodil letní kolesa :) Při té příležitosti jsem si řek, že bych moh natřít bubny a brzdiče nějakou fajnovou barvou. Červená od minule je takříkajíc fádní :D

 
brzdice-0

Pěkný, ne? :)

 

Nejdřív jsem to flexou obrousil, natřel základem…nechal zaschnout…nabarvil přeukrutně drahou barvou na karoserii a potom přestřík bezbarvým lakem. Takže teď mám metalízu i na brzdách :D

brzdice-2

Přední po obroušení

 
brzdice-1

To štětcování není ve výsledku tolik vidět

 
brzdice-3

S pěkně modrozelenou metalízou

 
brzdice-4

Chtělo by to kotoučovky i vzadu :(

 
brzdice-5

Předek

 

brzdice-6

Pěkně zasraný…chtělo by to umejt :DNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-26 19:14:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 6793x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.