mylms

... web o elektronice


Barvení brzd

Co já sem ještě nedám :D

Vypadá to, že zima je za náma, tak jsem na auto nahodil letní kolesa :) Při té příležitosti jsem si řek, že bych moh natřít bubny a brzdiče nějakou fajnovou barvou. Červená od minule je takříkajíc fádní :D

 
brzdice-0

Pěkný, ne? :)

 

Nejdřív jsem to flexou obrousil, natřel základem…nechal zaschnout…nabarvil přeukrutně drahou barvou na karoserii a potom přestřík bezbarvým lakem. Takže teď mám metalízu i na brzdách :D

brzdice-2

Přední po obroušení

 
brzdice-1

To štětcování není ve výsledku tolik vidět

 
brzdice-3

S pěkně modrozelenou metalízou

 
brzdice-4

Chtělo by to kotoučovky i vzadu :(

 
brzdice-5

Předek

 

brzdice-6

Pěkně zasraný…chtělo by to umejt :DNapsal Petan před šesti roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 6017x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.