mylms

... web o elektronice


Barvení nárazníku 1

Když jsem si koupil auto mělo zadní nárazník natřenej nějakou šedou barvou. Nebo černou, ale dost odřenou a takovou hrubou. Koupil jsem si v barvách černej lak ve spreji (82 CZK) a pustil jsem se do toho.
PS.: Ta druhá fotka je trošku tmavší, protože byla venku už celkem tma :-| Ale vidíte že rozdíl jde znát :-)

 Další lakování nárazníku:

  1. lakování nárazníku - tady jste
  2. lakování nárazníku
  3. lakování nárazníku
barveninarazniku1-1

Takhle to vypadalo předtím

barveninarazniku1-2

A takhle teď :)Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5471x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.