mylms.cz

... web o elektronice


Barvení nárazníku 2

Pro velký úspěch jsem si barvení zopakoval

Když jsem natíral spodek auta, tak jsem si řek, že sundám i zadní nárazník, přebrousím a přebarvím ho. Ta hrubá barva o kterej jsem si myslel že to je barva byla asi barva, jenže na nějakým debilním zpuchřelím kitu, kterej byl na několika místech mrtě popraskanej :-|Takhle to je, když si koupíte bouraný auto :(
Pustil jsem se tedy do broušení. Komplet ten černej plast byl zakitovajen tím svinstvem. Dalo mi to celkem práci než jsem to sundal. Asi by bylo lepší to překitovat znovu, ale já to neumím a nemám na to zatím prachy. Nejlepší by bylo sehnat novej nárazník ve stejnej barvě a hodit ho tam :)

Jo a jak jsem to dobrousil, umyl jsem to a nabarvil. Bohužel mi po necelej první vrstvě došla barva, takže mě mohlo šlehnout a je to celý flekatý :-| No co, koupím novou pixlu a udělám další (jednu, nebo dvě) vrstvy. Uvidíme jak to bude vypadat :)

Další lakování nárazníku:

  1. lakování nárazníku
  2. lakování nárazníku - tady jste
  3. lakování nárazníku

 

barveninarazniku2-1

Odřená barva na tej „původní“ šedej

 
barveninarazniku2-2

Obroušenej nárazník

 

barveninarazniku2-3

Detail. Tady se na kitu nešetřilo

 
barveninarazniku2-4

Svařovanej nárazník

 
barveninarazniku2-5

Připraveno-oblepeno před stříkáním

 
 
barveninarazniku2-7

Je to flekatý a hnusný – došla barva

 
barveninarazniku2-8

Kocour nám pomáhal jak jen mohl :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 19:36:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5665x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.