mylms

... web o elektronice


Barvení nárazníku 3

Tak a je to tady :-D Třetí pokus o nabarvení nárazníku. Tentokrát jsem koupil víc barvy (svině drahá :( ) a navíc jsem jako bonus nastříkal u ten barevnej spodek pod tím černým plastem. Barva na auto je pěkně drahá. Výsledek by sice mohl bejt lepší, ale už na to seru a radši si koupím nárazník novej. Výjde to určitě levnějc :-DDalší lakování nárazníku:

  1. lakování nárazníku
  2. lakování nárazníku
  3. lakování nárazníku - tady jste

 
 
barveninarazniku3-1

Přebroušeno

 
 
barveninarazniku3-2

Něco trošku zakitováno

 
 
barveninarazniku3-3

Přestříkáno


barveninarazniku3-4Namontováno
 
 
barveninarazniku3-5

njn, není to dokonalý. Ale lepší než předtím :)Napsal Petan před šesti roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 4405x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | jan knihar @ | před pěti roky

kdo nic nedělá nic nepokazí

v pohodě po druhé to bude ok.chtělo to stříknout plničem a poté barvou a vyleštit akocourovi by se to poté také líbylo…

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.