mylms.cz

... web o elektronice


Blinkr

Konečně jsem se dohrabal k výměně blinků :) Originál hranatý oranžový se mi moc nelíbili, tak jsem na aukru sehnal čirý, LED blinkry (130Kč za oba). Jsou připájený na původní kabely (jen na fastony, takže se dá kdykoliv vrátit k původním) a přilepený oboustranou izolepou. Snad budou držet :)

 

blinkr-1

Před :) 

 
blinkr-2

Podařilo se mi ho oddělat (zatáhnout dozadu a k sobě)

 
blinkr-3

Mírná oxidace

 
blinkr-4

Přestříkat kontaktolem a zabalit do izolačky – to je moje heslo :)

 
blinkr-5

Nový blinkr

 
blinkr-6

A takto to vypadá z dálkyNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 19:30:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4561x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.