mylms

... web o elektronice


Bugina

Parametry programu
Jméno programu Bugina
Verze programu 1.0
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 150kB
 
Potřebné knihovny
Vytvořeno v Petr
Stáhnout z Bugina

 

Popis programu

Tento program má sloužit jako „technologické demo“, co se dá vytvořit v Lite verzi Petra. Model jsem vytvořil přímo v Petrovi, pouhým skládáním „trubek“ (kvádrů) ze kterých se celá bugina skládá.

Ovládání
Šipky Posun, Zoom
Mezerník Zapnutí/vypnutí motoru

 

Obrázky programu

bugina-1

bugina-2Napsal Petan před devíti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4696x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.