mylms.cz

... web o elektronice


Bugina

Parametry programu
Jméno programu Bugina
Verze programu 1.0
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 150kB
 
Potřebné knihovny
Vytvořeno v Petr
Stáhnout z Bugina

 

Popis programu

Tento program má sloužit jako „technologické demo“, co se dá vytvořit v Lite verzi Petra. Model jsem vytvořil přímo v Petrovi, pouhým skládáním „trubek“ (kvádrů) ze kterých se celá bugina skládá.

Ovládání
Šipky Posun, Zoom
Mezerník Zapnutí/vypnutí motoru

 

Obrázky programu

bugina-1

bugina-2Napsal Petan před devíti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5144x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.