mylms

... web o elektronice


Černění bočních lišt

Tak sem tak nějak z dlouhej chvíle čuměl na auto :D A koukám že ty plasový lišty na boku (a kliky u dveří) nějak ztratily elán :-| A nebyl bych to já abych s tím něco neudělal.

listy-1 

Již před časem (tak 2 roky zpátky) jsem si koupil nějakej original black viz. obrázek. Ani nevím proč :-? Je to nějaká potvora olejovitá. Ani bych se nedivil kdyby to byl obyčejnej silikonovej olej nebo nějaká podobná sračička :D

listy-4

Jenže tady nastal základní problém. Tenhle sprej sem měl až nahoře v pokoji (což je asi 28 schodů tam a 28 zpět). Proto jsem použil suprovej Konkor 101 (viz. obrázek). Mělo to i výhodu – namazal jsem si zámky u dveří. Třeba ty za řidičem, když jsem otevřel zůstala klika v otevřenej poloze a musel jsem ji manuálně vrátit aby šli dveře ubec zavřít :-|

listy-5

Tak jsem se do toho pustil. Pro sichr jsem to oblepil izolepou aby mi to nesežralo lak :D, stříknul trošku na lištu, nebo na hadr a rozmáznul. Auto ještě drží v celku a nic se neleptá :) Na rozdíl se mrkněte na obrázcích :) Rozdíl jde vidět celkem dost :)

Když bych se jó nudil tak to zkusím použít a na nárazníku vepředu a bude to uplně nejlepšejší :D

 

listy-1

 
listy-2

Detail I

 
listy-3

Detail IINapsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 4295x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | Petr @ | před pěti roky

Další možnosti

Já na toto oživení používám léta leštidlo na nábytek ale jen červenou „DIAVA“.Po zachnutí jí ještě rozleštím a náklady jsou minimální. Asi ale opravdu stačí cokoliv mastného. hodně zdaru. Petr.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.