mylms.cz

... web o elektronice


Černění bočních lišt

Tak sem tak nějak z dlouhej chvíle čuměl na auto :D A koukám že ty plasový lišty na boku (a kliky u dveří) nějak ztratily elán :-| A nebyl bych to já abych s tím něco neudělal.

listy-1 

Již před časem (tak 2 roky zpátky) jsem si koupil nějakej original black viz. obrázek. Ani nevím proč :-? Je to nějaká potvora olejovitá. Ani bych se nedivil kdyby to byl obyčejnej silikonovej olej nebo nějaká podobná sračička :D

listy-4

Jenže tady nastal základní problém. Tenhle sprej sem měl až nahoře v pokoji (což je asi 28 schodů tam a 28 zpět). Proto jsem použil suprovej Konkor 101 (viz. obrázek). Mělo to i výhodu – namazal jsem si zámky u dveří. Třeba ty za řidičem, když jsem otevřel zůstala klika v otevřenej poloze a musel jsem ji manuálně vrátit aby šli dveře ubec zavřít :-|

listy-5

Tak jsem se do toho pustil. Pro sichr jsem to oblepil izolepou aby mi to nesežralo lak :D, stříknul trošku na lištu, nebo na hadr a rozmáznul. Auto ještě drží v celku a nic se neleptá :) Na rozdíl se mrkněte na obrázcích :) Rozdíl jde vidět celkem dost :)

Když bych se jó nudil tak to zkusím použít a na nárazníku vepředu a bude to uplně nejlepšejší :D

 

listy-1

 
listy-2

Detail I

 
listy-3

Detail IINapsal Petan před sedmi roky (2012-01-19 17:12:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 4757x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | Petr @ | před pěti roky (2013-12-21 07:57:51)

Další možnosti

Já na toto oživení používám léta leštidlo na nábytek ale jen červenou „DIAVA“.Po zachnutí jí ještě rozleštím a náklady jsou minimální. Asi ale opravdu stačí cokoliv mastného. hodně zdaru. Petr.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.