mylms

... web o elektronice


Death zone

Parametry programu
Jméno programu Death zone
Verze programu 1.2.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 2,35 MB
 
Potřebné knihovny
Vytvořeno v Petr
Stáhnout z Tohoto webu

 

Popis programu

Tak tohle je podle mě úplně vše, co lze vytřískat z Lite verze programovacího nástroje Petr. Cílem je zničit dům, ale nejprve musíte zničit sloup el. vedení, aby se mohla aktivovat výbušnina.Všiměte si kompletně otexturovaného terénu i domu. Textury nejdou v Lite verzy používat. Já na to šel chytře. V lite verzi můžete používat texturu pouze na terén. Takže všechny věci (dům, tlačítko, světlice, obloha, …) jsou terén :) 

Ovládání
ESC Konec
X, Y Zoom
Šipky Chůze
Shift Běh
Pg Dn, Pg Up Pohled nahoru/dolu
E, enter Akce

 

Obrázky programu

deathzone

 Napsal Petan před devíti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3374x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.