mylms

... web o elektronice


Dělení

Parametry programu
Jméno programu Dělení
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 15 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllcomdlg32.ocx
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webuSlunečnice.cz

 

Popis programu

Dělení dokáže vydělit dvě celá čísla na „nekonečno“ (nebo zvolený počet) desetinných míst.Program má velice jednoduché ovládání a je v něm automatická detekce nových verzí a aktualizací programu. 

Obrázky programu

deleni

 Napsal Petan před šesti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3773x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.