mylms

... web o elektronice


Displej

Parametry programu
Jméno programu Displej
Verze programu 1.2.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 40 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllrscom.dlltabctl32.ocx
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice.cz

 

Popis programu

S programem Displej lze ovládat LED displej (i kaskádu více LED displejů za sebou – neomezené množství). K počítači stačí připojit jednoduchý obvod zde a můžete zobrazovat čísla, znaky (abeceda + 10 vlastních) a běžící text.

 
displej-1

Vykreslení zvoleného znaku na displej

 
displej-2

Vkládání vlsatních znaků

 
displej-3

Postupné vykreslování znaků na displejNapsal Petan před šesti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4725x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označena povinná pole. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!