mylms

... web o elektronice


Hasičák do auta

Jednoho dne se u nás v práci (dílně) rozkřiklo že někdo bude kupovat do auta malej hasičák. Tak sme se v dílně domluvili, kdo chce ať dá 250Kč a bude mít malej jednokilovej práškovej hasičák s budíčkem.
Protože jsem auto už viděl hořel a ten pocit že je auto v plamenech a vy s tím nemůžete nic udělat je pěkně na pi…ču tak jsem si taky jeden objednal.

 

hasicak-1

Ono hořící auto který jsem potkal ráno v 5 hodin cestou do práce. Na fotce nějakej Citroen (asi Xsara), což je skoro Peugeot 

Hasičák jsem měl, jenže kam a jak ho umístit. V kabině mě nenapadalo žádný vhodný místo. A aby se to pletlo spolujezdcoj u nohou jsem nechtěl. Nakonec jako ideální místo byl určen kufr. Je v něm dost místa na to aby se tam někam dal přidělat, nikomu se nebude plíst a je celkem přístupnej. V případě nouze se dá odklopit sedačka vedle kterej je namontovanej. A jak já říkám – Lepší hasičák v kufru než oheň v autě :D

Místo by bylo. Jenže jak ho tam umístit? Jen tak položit, to není můj styl. Naštěstí se k hasičáku dodává takovej plastovej držák kterej se dá k podkladu přidělat dvěma šroubama. Tak jsem trošku odhrnul tapec a propral z kufru do kabiny dvě díry 5kou vrtákem. Vzal šroubky, podložky, matičky a pořádně přišrouboval aby se to neurvalo :) Práce tak na 15minut :)

PS.: Poláci maj v povinnej výbavě hasící přístroj. Takže když jedete do polska tak ho taky radši mějte s sebou ;)

hasicak-2

Už bylo šero

 

hasicak-3

Takhle to vypadá :)Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 7523x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.