mylms.cz

... web o elektronice


Hasičák do auta

Jednoho dne se u nás v práci (dílně) rozkřiklo že někdo bude kupovat do auta malej hasičák. Tak sme se v dílně domluvili, kdo chce ať dá 250Kč a bude mít malej jednokilovej práškovej hasičák s budíčkem.
Protože jsem auto už viděl hořel a ten pocit že je auto v plamenech a vy s tím nemůžete nic udělat je pěkně na pi…ču tak jsem si taky jeden objednal.

 

hasicak-1

Ono hořící auto který jsem potkal ráno v 5 hodin cestou do práce. Na fotce nějakej Citroen (asi Xsara), což je skoro Peugeot 

Hasičák jsem měl, jenže kam a jak ho umístit. V kabině mě nenapadalo žádný vhodný místo. A aby se to pletlo spolujezdcoj u nohou jsem nechtěl. Nakonec jako ideální místo byl určen kufr. Je v něm dost místa na to aby se tam někam dal přidělat, nikomu se nebude plíst a je celkem přístupnej. V případě nouze se dá odklopit sedačka vedle kterej je namontovanej. A jak já říkám – Lepší hasičák v kufru než oheň v autě :D

Místo by bylo. Jenže jak ho tam umístit? Jen tak položit, to není můj styl. Naštěstí se k hasičáku dodává takovej plastovej držák kterej se dá k podkladu přidělat dvěma šroubama. Tak jsem trošku odhrnul tapec a propral z kufru do kabiny dvě díry 5kou vrtákem. Vzal šroubky, podložky, matičky a pořádně přišrouboval aby se to neurvalo :) Práce tak na 15minut :)

PS.: Poláci maj v povinnej výbavě hasící přístroj. Takže když jedete do polska tak ho taky radši mějte s sebou ;)

hasicak-2

Už bylo šero

 

hasicak-3

Takhle to vypadá :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-19 16:26:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 8322x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.