mylms

... web o elektronice


Hodiny

Parametry programu
Jméno programu Hodiny
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 62 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllrscom.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice.cz

 

Popis programu

K počítači připojíte jednoduchý obvod, spustíte program, vyberete COM port a na LED displeji (4, nebo 6 segmentovém) se vám zobrazují hodiny, minuty (popřípadě sekundy). Hodiny se řídí systémem Windows, takže půjdou vždy přesně. Program je kompletně v češtině.K programu je potřeba vyrobit stejný obvod jako k programu Displej. Obvod naleznete zde, jenom je potřeba vytvořit kaskádu čtyř až šesti znaků. 

 

Obrázky programu

ledhodiny

 Napsal Petan před šesti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4033x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označena povinná pole. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!