mylms

... web o elektronice


IP adresa

Parametry programu
Jméno programu IP adresa
Verze programu 1.1.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 6 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllmswinsck.ocx
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webuSlunečnice.cz

 

Popis programuPomocí tohoto velice jednoduchého programu zjistíte aktuální IP adresu, typ připojení a zda je počítač připojen k síti.

Obrázky programu

ipadresa

 Napsal Petan před sedmi roky v kategorii . Připojeno 1 komentář.
Přečteno 4920x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | Hardkon @ | před čtyřmi roky

ip adresa

Zdravim, program se me libi, ani jsem nic jinyho podobnyho nenasel. Mel bych k tomu jen 2 male pripominky. Neslo by to po spusteni defaultne zobrazit v pravem spodnim rohu (nad systray ikonama) a taky jestli to neslo aby to bezelo online (odpojim zobrazi se 127.0.0.1 loopback, zapojim zobrazi se pridelena ip) Pak uz by to nemelo chybu;)
H.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.