mylms.cz

... web o elektronice


IP adresa

Parametry programu
Jméno programu IP adresa
Verze programu 1.1.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 6 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllmswinsck.ocx
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webuSlunečnice.cz

 

Popis programuPomocí tohoto velice jednoduchého programu zjistíte aktuální IP adresu, typ připojení a zda je počítač připojen k síti.

Obrázky programu

ipadresa

 Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-16 16:10:00) v kategorii . Připojeno 1 komentář.
Přečteno 5383x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | Hardkon @ | před pěti roky (2014-10-06 19:05:13)

ip adresa

Zdravim, program se me libi, ani jsem nic jinyho podobnyho nenasel. Mel bych k tomu jen 2 male pripominky. Neslo by to po spusteni defaultne zobrazit v pravem spodnim rohu (nad systray ikonama) a taky jestli to neslo aby to bezelo online (odpojim zobrazi se 127.0.0.1 loopback, zapojim zobrazi se pridelena ip) Pak uz by to nemelo chybu;)
H.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.