mylms

... web o elektronice


Keygen - EE

Parametry programu
Jméno programu Keygen – EE
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost

7 kB

 
Potřebné knihovny msvbvm60.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu

 

Vy čuráci, tady žádný keygeny nenajdete. Je tu jen jeden program, kterej generuje čísla pro asi 3 programy. Žádný cracky ani warez.
 keygen-ee

Popis programu

Program ke generování sériových čísel pro programy ze série Electronic Edition.Program generuje sériová čísla k programům Kondenzátory, Logik a Rezistory a dalším.

Tento program nesmí nijak šířit (umisťovat např. na CD kompilace atd.). Může být pouze na této www straně a vašem PC.

Obrázky programu

keygen-ee

 Napsal Petan před šesti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3860x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.