mylms

... web o elektronice


Kitování

Hned ze začátku řikám, že nejsem zádnej profík a že jsem to chtěl co nejlevnějch přestříknout tak, aby to nebylo vidět a nerezlo to dál.
Moh bych to sice dát k lakýrníkoj, ale ty prachy :-? To si radši koupím nějakou jinou kravinu :-D

kitovani-1

Po obroušení. Ani nevim proč, ale nemám fotku jak to vypadalo předtim :-| Prostě tam byla taková bublina (koukněte se na Škodovky :-D ) 

kitovani-2

Zamáznul jsem to kitem

 
kitovani-3

A pak tím nejjemnějším šmirglem brousil pod vodou

 
kitovani-4

Oblepil páskou a stříknul pistolej

 
kitovani-5

Takhle to vypadá. Není to dokonalý. Ostín je trošičku světlejší. Ale je tam takovej přechod, takže to skoro nejde poznat

 
kitovani-6

Tyto barvy jsem použil. Klasickej bezbarvej lak a barva namíchaná od lakýrníka

 
kitovani-7

Kocouroj se to líbilo (i když čuměl na opačnou stranu auta :-D )Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4918x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.