mylms.cz

... web o elektronice


Kitování

Hned ze začátku řikám, že nejsem zádnej profík a že jsem to chtěl co nejlevnějch přestříknout tak, aby to nebylo vidět a nerezlo to dál.
Moh bych to sice dát k lakýrníkoj, ale ty prachy :-? To si radši koupím nějakou jinou kravinu :-D

kitovani-1

Po obroušení. Ani nevim proč, ale nemám fotku jak to vypadalo předtim :-| Prostě tam byla taková bublina (koukněte se na Škodovky :-D ) 

kitovani-2

Zamáznul jsem to kitem

 
kitovani-3

A pak tím nejjemnějším šmirglem brousil pod vodou

 
kitovani-4

Oblepil páskou a stříknul pistolej

 
kitovani-5

Takhle to vypadá. Není to dokonalý. Ostín je trošičku světlejší. Ale je tam takovej přechod, takže to skoro nejde poznat

 
kitovani-6

Tyto barvy jsem použil. Klasickej bezbarvej lak a barva namíchaná od lakýrníka

 
kitovani-7

Kocouroj se to líbilo (i když čuměl na opačnou stranu auta :-D )Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 18:52:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5697x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.