mylms.cz

... web o elektronice


Kondenzátory

Parametry programu
Jméno programu Kondenzátory
Verze programu 1.1.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 25 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice, Instaluj

 

Popis programu

Program slouží k výpočtu různých veličin kondenzátoru jako je kapacita, náboj, napětí, časová konstanta a energie kondenzátoru. Má velice jednoduché ovládání v češtině. Při každém spuštění programu se zobrazí okno které vás donutí čekat 5 sekund. Pak můžete program spustit. Tohoto okna se zbavíte aktivací programu pomocí programu Keygen-EE 

Obrázky programu

kondenzatory

 Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3645x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.