mylms

... web o elektronice


Krokáč

Parametry programu
Jméno programu Krokáč
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 15 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dllrscom.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice.cz

 

Popis programu

Program vysílající na zvolený pin COM portu střídající se log. H a log. L. S tímto programem (a velice jednoduchým obvodem) můžete ovládat rychlost točení krokového motorku připojeného k COM poru (COM1 až COM4) počítače. V programu si můžete zvolit 2 druhy časování (spouštění impulzů) a ovládaný signál (TxD, DTR).

 

Obrázky programu

krokac

 Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 6558x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.