mylms

... web o elektronice


LED pásek v kufru místo žárovky

Původní žárovka v kufru mi moc nevyhovovala, celkem málo svítila a tak jsem se rozhod, že si koupím LED pásek a na zkoušku ho dám do kurfu. Je to klasickej silikonovej pásek s SMD LEDkama, kterej si největší tuneři přidělávaj na oktávky aby byli prostě ty nejlepší (asi si to taky přidělám na podvozek – aspoň pod masku :-D ).

 Koupil jsem tedy jeden pásek (60cm – 180Kč) a přilepil ho do kufru pod plato. Pokud se nesehnete, není úbec vidět. Měla by to bejt bílá barva, ale jak vidíte tolerance LEDek je veliká a tak to spíš svítí bílo-modře (fotka trošku zkresluje do modra), ale neva :)

Kabel jsem protáhnul přes děrovanej vršek kufru k patici žárovky a tam to připájel přímo na fastony. Žárovku jsem zatím vytáh a asi tam dám nějakou modrou, nebo červenou. Uvidím jak to bude vypadat :)

 
ledkufr-3

Peugeot konektor s Peugeot světýlkem

 
ledkufr-4

Výborná záležitost tyhle rozdělávací konektory. V klidu se do nich dá připájet drát

 
ledkufr-2

Připevnění + protáhnutí kablíku

 
ledkufr-1

Takhle to vypadá v noci :DNapsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 45493x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.led pásky

v jednoduchosti je prostě krása. mám to uděláno úplně stejně. akorát na renaultu :o) holt je to výhoda, že pásky jsou také na 12v.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.