mylms.cz

... web o elektronice


LED pásek v kufru místo žárovky

Původní žárovka v kufru mi moc nevyhovovala, celkem málo svítila a tak jsem se rozhod, že si koupím LED pásek a na zkoušku ho dám do kurfu. Je to klasickej silikonovej pásek s SMD LEDkama, kterej si největší tuneři přidělávaj na oktávky aby byli prostě ty nejlepší (asi si to taky přidělám na podvozek – aspoň pod masku :-D ).

 Koupil jsem tedy jeden pásek (60cm – 180Kč) a přilepil ho do kufru pod plato. Pokud se nesehnete, není úbec vidět. Měla by to bejt bílá barva, ale jak vidíte tolerance LEDek je veliká a tak to spíš svítí bílo-modře (fotka trošku zkresluje do modra), ale neva :)

Kabel jsem protáhnul přes děrovanej vršek kufru k patici žárovky a tam to připájel přímo na fastony. Žárovku jsem zatím vytáh a asi tam dám nějakou modrou, nebo červenou. Uvidím jak to bude vypadat :)

 
ledkufr-3

Peugeot konektor s Peugeot světýlkem

 
ledkufr-4

Výborná záležitost tyhle rozdělávací konektory. V klidu se do nich dá připájet drát

 
ledkufr-2

Připevnění + protáhnutí kablíku

 
ledkufr-1

Takhle to vypadá v noci :DNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 19:32:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 51691x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | michal_kr | před šesti roky (2012-11-03 14:03:04) | www.ledbaterky.cz/e-shop/eshop/12-1-LED-pasky-a-prislusenstvi

led pásky

v jednoduchosti je prostě krása. mám to uděláno úplně stejně. akorát na renaultu :o) holt je to výhoda, že pásky jsou také na 12v.

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.