mylms.cz

... web o elektronice


LMS Demo 1

Parametry programu
Jméno programu LMS Demo 1
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 1 MB
 
Potřebné knihovny
Vytvořeno v Petr
Stáhnout z Tohoto webu

 

Popis programu

3D krajina vytvoření v programovacím nástroji Petr. Jedná se o můj úplně první program v plné verzi tohoto programu (můžete si prohlédnout co jsem udělal v demo, tzv. Lite verzi tohoto programu – Bugina, Death Zone, Rotace, TunelTwisterModel jsem vytvořil přímo v Petrovi, pouhým skládáním „trubek“ (kvádrů) ze kterých se celá bugina skládá.

Ovládání
W, S, A, D Pohyb
Shift Běh
Esc Konec

 

Obrázky programu

lmsdemo1Napsal Petan před devíti roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4852x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.