mylms.cz

... web o elektronice


Ložisko na zadním levým kole

Na tohle bych asi sám nepřišel, protože za jízdy zásadně poslouchám rádio abych tolik neslyšel motor a ostatní okolní ruchy. No né zas tak nahlas – přiměřeně. Prostě taková jízdní kulisa :)Když jsem byl u mechanika se spojkou tak se mě zeptal „Neslyšíš nějaký hučení od zadního levýho kola?“. Tak jsem řek že možná trošku jo. Nakonec to skončilo výměnou ložiska který docela solidně hrká. Nový ložisko stojí 520 Kč, takže pohoda. Kámoš na Lancii kupoval za nějakou tu tisícovku. 

lozisko-zadni-naprava-1

No co, ložisko – kulatý se spoustou válečkůNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 17:57:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 6233x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.