mylms

... web o elektronice


Mlhovka

Po dlouhej době jsem se „odhodlal“ o opravdu velkýmu zásahu do auta. A to zprovozněním pravej zadní mlhovky. Nechápu proč maj některý auta jen jednu.

Celá práce zabrala se vším všudy asi 2 minuty :-D U mej 306ky (nevím jestli je to u jinejch typů 306ky stejný) stačilo odlomit takový dva plasty (aby se tam dala protáhnout žárovka) a přidat žárovku. Žádný kabelování, prostě pohoda. Takže dneska už svítím na obou stranách :) 

mlhovka-1

Stačilo v této díře vylomit dva plastový zoubky (viz. další obrázek)

 
mlhovka-2

Plastový zoubky. Z jednej strany lesklý

 
mlhovka-3

Hádejte do kterej z volnejch děr se přidá 21W žárovka :DNapsal Petan před šesti roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4083x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.