mylms.cz

... web o elektronice


Mlhovka

Po dlouhej době jsem se „odhodlal“ o opravdu velkýmu zásahu do auta. A to zprovozněním pravej zadní mlhovky. Nechápu proč maj některý auta jen jednu.

Celá práce zabrala se vším všudy asi 2 minuty :-D U mej 306ky (nevím jestli je to u jinejch typů 306ky stejný) stačilo odlomit takový dva plasty (aby se tam dala protáhnout žárovka) a přidat žárovku. Žádný kabelování, prostě pohoda. Takže dneska už svítím na obou stranách :) 

mlhovka-1

Stačilo v této díře vylomit dva plastový zoubky (viz. další obrázek)

 
mlhovka-2

Plastový zoubky. Z jednej strany lesklý

 
mlhovka-3

Hádejte do kterej z volnejch děr se přidá 21W žárovka :DNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 19:35:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4719x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.