mylms

... web o elektronice


O mylms

Vítám vás na mé stránce…

Jmenuji se Petr… Již od roku 2006 tvořím stránky mylms, které prošly snad už 5× změnou designu a 3× se změnila adresa… Na „mylms“ se neptejte. Prostě je to tak…nic to neznamená. Vím, měl jsem tehdá zvolit něco jinýho. Teď už se ty stránky jmenují tak ze setrvačnosti…

 

lms

LMS … 2006

 

Stránky se zabývají zejména technikou – Peugeot 306Babetta 210Elektronika a Programy. Vše co zde najdete (nebo alespoň naprostou většinu) jsem vytvořil já (elektro, programy, …). Komentáře k jednotlivým článkům piště přímo pod ně. Ostatní dotazy můžete napsat sem.

Stránka není založena na systému WordPress jako „90 %“ ostatních. V době jeho vzniku nebyl WP tak známý, nebyl v češtině, … Jako redakční systém jsem tehdy zvolil dnes už v podstatě mrtvý český RS pro blog. Samozřejmě neoplývá stovkami rozšíření jako WP, ale je jednoduchý, rychlý, český, proti WP na něho nejsou vedeny takové útoky a lze nějakou tu funkcionalitu relativně jednoduše přidat. Na druhou stranu, alespoň tento web vypadá trochu jinak, než většina WP webů, které jsou založeny na jedné šabloně se změněnou barvou pozadí. Responzivní design časem snad taky přidám. Momentálně tu není… ale je to lepší, než kdyby byl špatně nadefinován, což lze taky kolikrát vidět. Snad tento RS udržím co nejdéle. Kvůli nekompatibilitě s ostatními RS by byla migrace trochu složitější, ale určitě ne nemožná.

I přesto, že různé speciality na webu nepotřebuji, postupně přidávám nějaké ty funkce. Nedávno jsem přidal ověření reCaptcha při přidávání komentářů. Sem-tam se tu objevil nějaký spam. Není to tak strašné jak u systému založených na WordPressu, ale i tak je to nepříjemné. Dá se změnit barva pozadí ze světlé na tmavé, stránka běží na protokolu HTTPS, … Ne že by to bylo nějak extra potřeba, ale je třeba jít s dobou a šifrovat, šifrovat a šifrovat.

Budu rád, když tu u některého z článků zanecháte komentář, nebo připomínku. Tento web je tu zdarma a pro vás. Protože provoz webu stojí nejen čas, ale i peníze (doména, hosting) mám tu několik reklam a těžbu kryptoměny. Nechci, aby reklamy nějak zasahovaly do vzhledu a pohodlí při používání webu, takže jde vždy jenom o pruh. Žádné překrývání, nebo něco podobného… Alespoň tak se mi mnou vynaložený čas a peníze částečně vrátí. Samozřejmě, kdyby někdo chtěl ocenit mojí snahu, může web „zasponzorovat“.

 

Abyste neřekli, že jsou tyto stránky mrtvé, přináším vám seznam posledních úprav, oprav, apod. Je to i tak trochu informace pro mě, co jsem tu všechno dělal…

 Napsal Petan před 18 roky v kategorii Ostatní. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 1114x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označena povinná pole. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!