mylms.cz

... web o elektronice


Oprava centrálu v kufru

Ve dveřích je taková nevýhoda. Kabely který do nich vedou jsou pohyblivý, takže pokud se otevírají a zavírají tak se dřív nebo pozdějc (v optimální případě úbec) překroutí, přestanou vodit a něco nefunguje. V mím případě centrál na „dveřích“ do kufru.Nejdřív jsem úbec nevěděl jestli tam centál je, tak jsem se zeptal na peugeot fóru. Né že by bylo složitý se do toho mrknout, ale zrovna jsem byl na PC :-D Zjistil jsem že tam je, zkontroloval jsem si jetsli není třeba jen upadlej drát. Po 10 minutách zkoumání vyšlo najevo že když mám kufr otevřenej tak centrál zamyká i odemyká, ale jak ho zavřu motorek nejede. Takže kabel byl jistej.

Sehnal jsem si 7mi žilovej kabel na pohyblivý uložení (2 žíly mi ještě zbyli, takže můžu kdyžtak něco přidat :)), rozříznul, přeskřípal drátky, přepájel, dal do smřšťovaček a hotovo, centrál funguje jak novej :-)

PS.: Ta dvoulinka vede do spoileru na brzdový světlo (to už tam bylo při koupi auta)

centralvkufru-1

Zatím jsem neměl čas to vyfotit uvnitř. Takže si všiměte jen toho šedýho kabelu a rozříznutej průchodky.Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 18:11:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5176x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.