mylms

... web o elektronice


Palivovej filtr

Tak a mám v pažoutoj novej palivovej filtr. Co k tomu mám psát?? Snad jen že přívod benzínu z nádrže je na obrázku na pravej straně ;)

  • Filtr palivový Peu. SF PF7015 (91,5Kč)
  • 2× Páska šroub. 12–20 (12,16Kč)
  • 3× Páska silon. 400×7,6 (10,68Kč)

 

palivovyfiltr-1

Starej filtr 
palivovyfiltr-2

Novej filtr

 
palivovyfiltr-3

Novej filtr po necelým roce…takže už zas starej filtr :D Příště bude spona nerezová ;)Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 1 komentář.
Přečteno 15216x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.1 | Theodor @ | před šesti roky

palivový filtr

Super navod jinak kdyz clovek vidi kam ma sahnout díky moc

reagovat

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.