mylms

... web o elektronice


Přední brzdy

Jednou to přijít muselo. A je lepší to vyměnit dřív než aby se z auta stal vrak. Ono by to spíš začlo vrzat, ale stejně je lepší dřív než pozdějc. Mluvím samozřejmě o brzdách ;)

Destičky i kotouče byli dost sjetý, ale furt to v pohodě brzdilo. To jen abyste si nemysleli, že jsem takovej vrahoun. PS.: Auto mělo technickou, tak si udělejte obrázek sami :-x

Vizte také barvení brzdU prvních dvou fotek omluvte kvalitu, je to focený mým brutálním SE K700i (trošičku se divím že ty fotky jsou docela kvalitní…asi bylo dost světla :)) 

prednibrzdy-1

Brzdovej kotouč

 
prednibrzdy-2

Detail

 
prednibrzdy-3

Nejlepší destička

 
prednibrzdy-4

Druhá nejlepší destička

 
prednibrzdy-5

Třetí nejlepší destička. Chcete vidět tu nejhorší? :D

 
prednibrzdy-6

Nejhorší brzdová destička

 
prednibrzdy-7

Detail jen pro vás :D

 
prednibrzdy-8

Takhle to vypadá teď. Počkejte si na serál o barvení brzdičů

 

prednibrzdy-9

Brutální nový desky. Jak ty předchozí mohli brzdit? Ale brzdili :)Napsal Petan před šesti roky v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4277x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.