mylms.cz

... web o elektronice


Přední brzdy

Jednou to přijít muselo. A je lepší to vyměnit dřív než aby se z auta stal vrak. Ono by to spíš začlo vrzat, ale stejně je lepší dřív než pozdějc. Mluvím samozřejmě o brzdách ;)

Destičky i kotouče byli dost sjetý, ale furt to v pohodě brzdilo. To jen abyste si nemysleli, že jsem takovej vrahoun. PS.: Auto mělo technickou, tak si udělejte obrázek sami :-x

Vizte také barvení brzdU prvních dvou fotek omluvte kvalitu, je to focený mým brutálním SE K700i (trošičku se divím že ty fotky jsou docela kvalitní…asi bylo dost světla :)) 

prednibrzdy-1

Brzdovej kotouč

 
prednibrzdy-2

Detail

 
prednibrzdy-3

Nejlepší destička

 
prednibrzdy-4

Druhá nejlepší destička

 
prednibrzdy-5

Třetí nejlepší destička. Chcete vidět tu nejhorší? :D

 
prednibrzdy-6

Nejhorší brzdová destička

 
prednibrzdy-7

Detail jen pro vás :D

 
prednibrzdy-8

Takhle to vypadá teď. Počkejte si na serál o barvení brzdičů

 

prednibrzdy-9

Brutální nový desky. Jak ty předchozí mohli brzdit? Ale brzdili :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 17:59:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4989x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.