mylms.cz

... web o elektronice


Pylový filtr

Asi hodně lidí zná že když po dlouhej době (a parkování třeba pod stromem) při zapnutí topení z ventilace vylítá listí a pod. Konkrétně na moje auto se filtr nedáva, tak sem si tam svépomcí přidal vlastní :) (12. 9. 2009)Až budu filtr měnit, tak koupím asi nějakej uhlíkovej, jak se dává do digestořů :)

 
pylovyfiltr-1

Po oddělání plastového krytu (proti listí a vodě)

 
pylovyfiltr-2

Pod gumovým krytem je mřížka a pak už jen ventilátor

 
pylovyfiltr-3

Filtr po asi 4. měsících používání

 
pylovyfiltr-4

Po odstranění mřížky s filtrem

 
pylovyfiltr-5

Detail ventilátoru a klapky. Spirály slouží jako předřadný odpor pro změnu otáček ventilátoru.

 

Aktualizováno 31. 10. 2009

Tak jsem se před zimou rozhodl znovu vyměnit filtr. Měl jsem ho tam celý léto, tak jsem byl celkem zvědavej jak vypadá. Ale až potom co jsem to rozdělal tak jsem si vzpoměl že poslední zbytek filtru co jsem měl jsem použil někde jinde. Naštěstí se mi podařilo kousek sehnat. Mohl by bejt o trošku větší ale „utěsnil“ jsem to izolepou, tak to zimu přečká a pak dám novej :)

 

pylovyfiltr-6

Trošku špína, no.

 
pylovyfiltr-7

Novej filtr. Kolem krajů mi to trošku nevyšlo, tak jsem použil izolepu :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 18:47:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 29445x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.