mylms.cz

... web o elektronice


Raketa

Tak tyto fotky, to je opravdu historie… Tohle jsme dělali, když ještě nebyl Facebook. V podstatě, když ještě nebyl ani internet :D
Fotky jsem úplně náhodou objevil zapadlý za stolem v garáži. Byly tam dost šikovně schovaný.Jsou to fotky podomácku dělaný rakety – včetně motoru (vyletěla asi 1,5 m!!). Škoda, že nemám fotky těch dvou dalších raket, ty ale taky nevylítly nějak moc extrémně. Ta první dokonce vybouchla (byla to šlupka jak prase)

PS.: Kvalita je tak trošku nic-moc. Je to focený levným „analogovým“ foťákem :)

raketa-1

Před „vzletem“

raketa-2

Takhle krásně to vyletělo :)

raketa-3

Přiblížená raketa z 2. obrázkuNapsal Petan před sedmi roky (2012-01-16 18:54:00) v kategorii Ostatní. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5385x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.