mylms

... web o elektronice


Raketa

Tak tyto fotky, to je opravdu historie… Tohle jsme dělali, když ještě nebyl Facebook. Fotky jsem úplně náhodou objevil zapadlý za stolem v garáži. Byly tam dost šikovně schovaný.Jsou to fotky podomácku dělaný rakety – včetně motoru (vyletěla asi 1,5 m!!). Škoda, že nemám fotky těch dvou dalších raket, ty ale taky nevylítly nějak moc extrémně. Ta první dokonce vybouchla (byla to šlupka jak prase)

PS.: Kvalita fotek je tak trošku nic-moc. Je to focený levným „analogovým“ foťákem :)

raketa-1

Před „vzletem“

raketa-2

Takhle krásně to vyletělo :)

raketa-3

Přiblížená raketa z 2. obrázkuNapsal Petan před šesti roky v kategorii Ostatní. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4305x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označena povinná pole. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!