mylms

... web o elektronice


Redukce na sluchátka Evolve

Brácha si koupil mobil Evolve s konektorem na sluchátka/USB. Prostě takovej ten konektor „vše v jednom“ jak je dnes (dnes už ne) skoro na všech mobilech, snad kromě Nokií. Taky by mohli dávat na mobily Jack a pak nějakej ten systémovej konektor. Problém byl v tom, že sluchátka (handsfree) který k mobilu dodávaj stojej mírně řečeno za píču. Tak jsem vyrobil redukci, sytémový konektor/jack.Jedná se vlastně o kabel od původních sluchátek připájenej na Jacku (samice). Zatím je jedinej problém že když někdo volá a vy máte sluchátka připojený k mobilu tak to automaticky zvedne „sluchátko“. No, aspoň je konec s prozváněčema :-D

Něco k mobilu Evolve: Nekupujte si ho, je to střep všech střepů. Klasická dvouSIMková čína. Mobil na píču. Milion funkcí, ale ani jedna není dotažená aspoň do přijatelnej funkčnosti :-x Jo a ikonky a tlačtka maj většinou vykradený z MediaPlayeru, Windowsu, MacOS apod.

 

jack-redukce-1

Rozdělaný jack

jack-redukce-2

Těsně před dokončením

jack-redukce-3

Hotovo :)Napsal Petan před šesti roky v kategorii Elektronika. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3789x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.