mylms.cz

... web o elektronice


Redukce na sluchátka Evolve

Brácha si koupil mobil Evolve s konektorem na sluchátka/USB. Prostě takovej ten konektor „vše v jednom“ jak je dnes (dnes už ne) skoro na všech mobilech, snad kromě Nokií. Taky by mohli dávat na mobily Jack a pak nějakej ten systémovej konektor. Problém byl v tom, že sluchátka (handsfree) který k mobilu dodávaj stojej mírně řečeno za píču. Tak jsem vyrobil redukci, sytémový konektor/jack.Jedná se vlastně o kabel od původních sluchátek připájenej na Jacku (samice). Zatím je jedinej problém že když někdo volá a vy máte sluchátka připojený k mobilu tak to automaticky zvedne „sluchátko“. No, aspoň je konec s prozváněčema :-D

Něco k mobilu Evolve: Nekupujte si ho, je to střep všech střepů. Klasická dvouSIMková čína. Mobil na píču. Milion funkcí, ale ani jedna není dotažená aspoň do přijatelnej funkčnosti :-x Jo a ikonky a tlačtka maj většinou vykradený z MediaPlayeru, Windowsu, MacOS apod.

 

jack-redukce-1

Rozdělaný jack

jack-redukce-2

Těsně před dokončením

jack-redukce-3

Hotovo :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-17 17:07:00) v kategorii Elektronika. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3981x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.