mylms.cz

... web o elektronice


Samolepky na autě

Tak a konečně je to tady. Došli mi z Peugeot Clubu samolepky na Pežota :D Je veřejným tajemství, že jsem členem tohoto klubu. Tak proč bych si auto nepolepil stylovou klubovou samolepkou, že? :) Samoleky a spoustu dalších věcí si můžete koupit v klubovým e-shopu ;)

 
samolepky-5

Da best :) 

samolepky-1

Před nalepením

 

samolepky-2

Nalepit…

 
samolepky-3

…strhnout fólii…

 

samolepky-4

…a výsledek je luxusní :)Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-23 18:03:00) v kategorii Peugeot 306. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 5232x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.