mylms

... web o elektronice


Sauerbraten CZ

Parametry programu
Jméno programu Sauerbraten CZ
Verze programu 1.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší, Linux
Licence freeware
Velikost 80 kB
 
Potřebné knihovny Hru Sauerbraten
Vytvořeno v
Stáhnout z Tohoto webu, Slunečnice.cz, Sosej.cz

 

Popis programu

Čeština do hry Sauerbraten_2006_09_12_water_editionČeština změní pouze anglický text v menu. Při instalaci se ve složce s hrou vytvoří dávkové soubory, pomoci kterých lze hrát hru v jiném rozlišení než 800×600 pix. Instalace je kompletně v češtině. Po instalaci se ve složce s hrou vytvoří detailní Readme.

Obrázky programu

sauerbratencz

 

 Napsal Petan před sedmi roky v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 2942x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený mail!.
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.