mylms.cz

... web o elektronice


Staré relé - relé RP102

Tento článek je součástí článku Zapojení starých relé, který slouží jako rozcestník. K některým relátkům vychází videa na YouTube.

Náhrada za relé RP 100 pro širokou oblast použití. Existovalo zvláštní provedení s malou spotřebou (cca 0,25 W) pro tranzistorové obvody.
Náhradou tohoto typu relé je relé RP700/RP701.

  • Napájecí napětí: normalizované řady ss.
  • Proud přes kontakty: 10 A (spínací), 6 A (trvalý)
  • Mech. životnost: 10 000 000 sepnutí

 

zapojeni-rele-22

Relé RP 102 v krytu Modurel. 3P = 3 přepínací kontaktyNapsal Petan před měsícem (2019-03-18 22:20:00) v kategorii Elektronika. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 133x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.