mylms.cz

... web o elektronice


Vaše číslo

Parametry programu
Jméno programu Vaše číslo
Verze programu 2.0.
Jazyk Čeština
Podporované OS Win95 a vyšší
Licence freeware
Velikost 17 kB
 
Potřebné knihovny msvbvm60.dll
Vytvořeno v VB6
Stáhnout z Tohoto webu

 

Popis programu

Jednou jsem viděl v novinách že si každý může vypočítat z datumu narození „svoje číslo“.Ke každému číslu byl popis. Rozhodl jsem se tedy že udělám jednoduchou aplikaci, která vypočítá číslo automaticky a k tomu zobrazí popis. Asi po půl roce byly v noviných další popisy těchto čísel, tentokrát jací jste v partnerském vzdatu. Následoval update ve kterém si můžete zjistit „jací jste“ i v partnerském životě :) Program je kompletně v češtině a není jej potřeba instalovat.

Obrázky programu

vasecislo

 


Napsal Petan před sedmi roky (2012-01-16 17:52:00) v kategorii Programy. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 4737x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost. Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

I když jsou články psány s co největší pečlivostí, mohou obsahovat chyby. Vše tedy bez záruky!

Jakékoliv části webu je zakázáno bez svolení autora a uvedení zdroje publikovat! Některé části článků mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Hvězdičkou jsou označena povinná pole.
E-mailovou adresu k příspěvku přidávat nemusíte. Autor stránek odpovídá vždy do komentáře, ne na přiložený e-mail!
Kvůli zachování kompletnosti komentáře budou vložené odkazy na obrázky vloženy do komentáře přímo jako obrázek. Původní soubor bude zkopírován na tuto stránku.

Fields marked with * are required.
Do not add your email address. I always answer inside the comment, not to included address.
Links for external pictures will changed to pictures and add inside the commentary.